★★★★☆

The Relais Cooden Beach and Spa

Bexhill, İngiltere Konaklama tipi: Oteller

8.2
1.122 değerlendirme
  • Plaj
  • Fitness/spa soyunma odaları
  • Restoran
  • Fitness merkezi

Tarihe göre fiyatlar

2 yetişkin için en düşük gecelik fiyat, ayda iki kez güncellenir.

En ucuz tarihler

  • 3 Ocak 2027 £132
  • 4 Ocak 2027 £144
  • 11 Ocak 2027 £155
  • 18 Ocak 2027 £161
  • 13 Aralık 2026 £166

Uygun Odalar ve Fiyatlar

1 çift kişilik yatak · 13 m² · En fazla 2 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Kahvaltı Dahil İade edilebilir
    £187,69
    gecelik
  • Kahvaltı Dahil İade edilemez
    £189,66
    gecelik

1 çift kişilik yatak · 15 m² · En fazla 2 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Kahvaltı Dahil İade edilemez
    £200,58
    gecelik
  • Kahvaltı Dahil İade edilebilir
    £216,97
    gecelik

1 ekstra büyük çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak · 16 m² · En fazla 2 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Kahvaltı Dahil İade edilemez
    £211,51
    gecelik
  • Kahvaltı Dahil İade edilebilir
    £227,90
    gecelik

1 ekstra büyük çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak · 21 m² · En fazla 2 kişi

  • Deniz Manzarası
  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Kahvaltı Dahil İade edilemez
    £233,36
    gecelik
  • Kahvaltı Dahil İade edilebilir
    £249,75
    gecelik

1 ekstra büyük çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak · 22 m² · En fazla 2 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Kahvaltı Dahil İade edilemez
    £233,36
    gecelik
  • Kahvaltı Dahil İade edilebilir
    £249,75
    gecelik

2 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak · 19 m² · En fazla 3 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Kahvaltı Dahil İade edilebilir
    £260,67
    gecelik

1 büyük çift kişilik yatak · 22 m² · En fazla 2 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Kahvaltı Dahil İade edilemez
    £266,13
    gecelik
  • Kahvaltı Dahil İade edilebilir
    £282,52
    gecelik

Bu odanın fiyatlarını görmek için giriş ve çıkış tarihlerinizi seçin.

Bu Otel Hakkında

The Relais Cooden Beach and Spa is in Bexhill, East Sussex – a unique award-winning hotel that is located directly on the beach. Just take a step from the terrace to start a wonderful walk along the coastline!

We’re offering a range of accommodation and dining experiences – including the Stylish Rally Bar and Restaurant. Wherever you choose to relax, you are only a few steps away from the beach and there are no roads to cross to get there!

Whether you are returning from a great day out, saying ‘I do’, or finishing a meeting in one of our conference rooms, you can enjoy stunning views whilst relaxing with a delicious meal.

All 45 rooms have been entirely refurbished, including, five new Veranda Suites with private terraces. A number of new public spaces and dining concepts, which reflects the relaxed, yet sophisticated new interiors and style of the hotel are now revealed.

Our The Rally Bar and Restaurant is open for breakfast, lunch, afternoon tea and dinner. There is also a Beach Terrace and Bar which are great spots for an informal drink and bite to eat.

Relax & Restore with a visit to our new Spa. Whether it is a treatment from our thoughtfully curated spa menu or just some much needed ‘me time’ make the most of this opportunity with a variety of treatments tailored to meet your every need. Additional Charge Applied.

For those looking to stay active, our well-equipped onsite gym, conveniently attached to the spa, ensures you can keep up with your fitness routine while enjoying the tranquil surroundings. Access to the gym is complimentary for hotel guests. Please contact our wellness team who will be able to inform you of availability: wellness@therelaiscoodenbeach.com or visit their website.

We would love to host your wedding at the hotel. Whether your day has a beach theme, a traditional feel or a bespoke style of your own, the views across the sea will create a special ambience.

If you require a group booking of 5 or more rooms, please contact the hotel directly. The hotel has the ability to refuse any group bookings on this platform.

We look forward to welcoming you at The Relais Cooden Beach and Spa in Bexhill-on-Sea, East Sussex…

Konum

Cooden Beach, Cooden Sea Rd, Bexhill, TN39 4TT, United Kingdom

Bexhill bölgesindeki diğer oteller

Tüm Bexhill otelleri

Olanaklar

24 saat açık resepsiyon 24 saat güvenlik Aile odaları Anahtar erişimi Anahtar kartlı erişim Ayak banyosu Bagaj muhafazası Bahçe Bar Baş masajı Basılı menüler, dergiler, kalemler ve kaldırılan kağıtlar gibi ortak kırtasiye malzemeleri Bilardo Bisiklet kiralama Boyun masajı Çamaşırhane Canlı müzik/performans Çarşaflar, havlular ve çamaşırlar yerel makamların talimatlarına uygun olarak yıkanır Çiftler masajı Dış mekan mobilyaları Duman alarmları Engelli misafirler için olanaklar Faks/fotokopi Fatura sağlandı Fitness merkezi Fitness/spa soyunma odaları Fiziksel mesafe kurallarına uyuldu Golf sahası (3 km içinde) Güneş şemsiyeleri Güneşlenme terası Günlük temizlik Güvenlik alarmı Hızlı check-in/check-out İlk yardım çantası mevcut İnternet hizmetleri Isıtma Konuk konaklama birimleri konaklamalar arasında dezenfekte edilir Konuk konaklama birimlerinde ve kilit alanlarda el dezenfektanı Konuklar, konaklamaları sırasında konaklama birimlerinin temizlik hizmetlerini iptal etme seçeneğine sahiptir Koronavirüse karşı etkili temizlik kimyasallarının kullanılması Masaj Meyveler Nakitsiz ödeme mevcut Oda servisi Odaya kahvaltı Ortak alanlarda CCTV Özel check-in/check-out Özel diyet menüleri (istek üzerine) Personel, yerel makamlar tarafından yönlendirilen tüm güvenlik protokollerini takip eder Plaj Restoran Sahil Kenarı Şarap/şampanya Sauna Şezlonglar veya plaj sandalyeleri Sigara içilmeyen odalar Sırt masajı Spa/wellness paketleri Teras Tesis genelinde sigara içmek yasaktır Tesis içinde kahve evi Toplantı/ziyafet tesisleri Tüm tabaklar, çatal-bıçaklar, bardaklar ve diğer sofra takımları dezenfekte edilmiştir Tüm vücut masajı Uygun alanlarda personel ve misafirler arasına yerleştirilen ekranlar veya fiziksel bariyerler Yangın söndürücüler Yemek alanlarında fiziksel mesafe Yiyecekler konuk konaklama birimlerine teslim edilebilir Yürüyüş

Sıkça sorulan sorular

The Relais Cooden Beach and Spa havalimanına ne kadar uzaklıkta?

En yakın havalimanı Londra Gatwick Havalimanı (LGW), yaklaşık 56 km uzaklıkta. Rezervasyon sırasında sabit fiyatlı özel havalimanı transferi ekleyebilirsiniz.

The Relais Cooden Beach and Spa otelinde kahvaltı dahil mi?

Evet, fiyatlara kahvaltı dahil.

Ücretsiz iptal edebilir miyim?

Evet, ücretsiz iptalli fiyatlar mevcut; oda listesinde "Ücretsiz iptal" olarak işaretlidir.

Misafirler The Relais Cooden Beach and Spa hakkında ne düşünüyor?

Misafirler 1122 değerlendirmede 10 üzerinden 8,2 puan veriyor.

The Relais Cooden Beach and Spa otelinde bir gece ne kadar?

Gecelik fiyatlar £187,69 itibarıyla başlıyor; kesin fiyat tarihlerinize ve odanıza göre belirlenir ve rezervasyondan önce gösterilir.

£187,69 / gece Müsaitlik Sorgula