The Charles Hotel

Chatham, İngiltere Konaklama tipi: Oteller

6.0
918 değerlendirme
  • Otopark
  • Restoran

Tarihe göre fiyatlar

2 yetişkin için en düşük gecelik fiyat, ayda iki kez güncellenir.

En ucuz tarihler

  • 19 Kasım 2026 £78
  • 25 Ekim 2026 £81
  • 26 Ekim 2026 £81
  • 27 Ekim 2026 £81
  • 29 Ekim 2026 £81

Uygun Odalar ve Fiyatlar

1 tek kişilik yatak · 1 m² · En fazla 1 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Çay/Kahve makinesi
  • Ses Yalıtımı
  • Sadece Oda İade edilebilir
    £66,70
    gecelik

1 çift kişilik yatak · 2 m² · En fazla 2 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Çay/Kahve makinesi
  • Ses Yalıtımı
  • Sadece Oda İade edilebilir
    £86,25
    gecelik

1 tek kişilik yatak ve 1 büyük çift kişilik yatak · 3 m² · En fazla 3 kişi

  • Özel banyo
  • Düz Ekran TV
  • Çay/Kahve makinesi
  • Ses Yalıtımı
  • Sadece Oda İade edilebilir
    £97,75
    gecelik

Bu odanın fiyatlarını görmek için giriş ve çıkış tarihlerinizi seçin.

Yakındaki turlar

Tüm Londra turları →

Bu Otel Hakkında

Chatham’da, Tarihi Tersane Chatham’a 3,4 km mesafede yer alan The Charles Hotel, restoran, ücretsiz özel otopark, bar ve ortak salon ile konaklama olanağı sunmaktadır. Tesis, Rochester Kalesi’ne 2,5 km, Dickens World’e 3,3 km ve Upnor Kalesi’ne 5 km uzaklıktadır. Şehir manzaralı tesiste teras, 24 saat açık resepsiyon ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Otelin tüm odalarında oturma alanı, düz ekran uydu TV ve saç kurutma makinesi ile bide içeren özel banyo vardır. Tüm birimlerde çalışma masası ve su ısıtıcısı vardır.

En yakın havaalanı olan London City Havaalanı, The Charles Hotel’e 50 km mesafededir.

Konum

15 New Road, Chatham, ME4 4QJ, United Kingdom

Chatham bölgesindeki diğer oteller

Tüm Chatham otelleri

Olanaklar

24 saat güvenlik Aile odaları Anahtar erişimi Anahtar kartlı erişim Bagaj muhafazası Bar Basılı menüler, dergiler, kalemler ve kaldırılan kağıtlar gibi ortak kırtasiye malzemeleri Belirlenmiş sigara içme alanı Çarşaflar, havlular ve çamaşırlar yerel makamların talimatlarına uygun olarak yıkanır Dış mekan mobilyaları Duman alarmları Faks/fotokopi Fatura sağlandı Fiziksel mesafe kurallarına uyuldu Günlük temizlik Güvenlik alarmı Hızlı check-in/check-out İlk yardım çantası mevcut İnternet hizmetleri İş merkezi Isıtma Konuk konaklama birimleri konaklamalar arasında dezenfekte edilir Konuk konaklama birimlerinde ve kilit alanlarda el dezenfektanı Konuklar, konaklamaları sırasında konaklama birimlerinin temizlik hizmetlerini iptal etme seçeneğine sahiptir Konukların sağlığını kontrol etmek için süreç mevcut Koronavirüse karşı etkili temizlik kimyasallarının kullanılması Misafir konaklama birimi temizlikten sonra mühürlendi Misafirler için yüz maskeleri mevcuttur Mülk dışında CCTV Mülk profesyonel temizlik şirketleri tarafından temizlenir Nakitsiz ödeme mevcut Ortak alanlarda CCTV Ortak salon/TV alanı Otopark Özel check-in/check-out Personel, yerel makamlar tarafından yönlendirilen tüm güvenlik protokollerini takip eder Restoran Şarap/şampanya Ses geçirmez odalar Sigara içilmeyen odalar Teras Tesis genelinde sigara içmek yasaktır Toplantı/ziyafet tesisleri Tüm tabaklar, çatal-bıçaklar, bardaklar ve diğer sofra takımları dezenfekte edilmiştir Uygun alanlarda personel ve misafirler arasına yerleştirilen ekranlar veya fiziksel bariyerler Yangın söndürücüler

Sıkça sorulan sorular

The Charles Hotel havalimanına ne kadar uzaklıkta?

En yakın havalimanı Londra Southend Havalimanı (SEN), yaklaşık 24 km uzaklıkta. Rezervasyon sırasında sabit fiyatlı özel havalimanı transferi ekleyebilirsiniz.

The Charles Hotel otelinde kahvaltı dahil mi?

Sunduğumuz fiyatlar yalnızca oda içindir; kahvaltı dahil değildir.

Ücretsiz iptal edebilir miyim?

Evet, ücretsiz iptalli fiyatlar mevcut; oda listesinde "Ücretsiz iptal" olarak işaretlidir.

Misafirler The Charles Hotel hakkında ne düşünüyor?

Misafirler 918 değerlendirmede 10 üzerinden 6,0 puan veriyor.

The Charles Hotel otelinde bir gece ne kadar?

Gecelik fiyatlar £66,70 itibarıyla başlıyor; kesin fiyat tarihlerinize ve odanıza göre belirlenir ve rezervasyondan önce gösterilir.

The Charles Hotel yakınında hangi turları ayırtabilirim?

Otelin yakınındaki popüler turlar: Londra Kulesi ve Taç Mücevherleri Turu: Beefeater Anlatımı Dahil, Londra Noel Işıkları Turu: Big Bus ile 90 Dakikalık Akşam Turu, Westminster Greenwich Tekne Turu: Thames’te Canlı Anlatımlı Gezi. Bunları otel rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz.

£66,70 / gece Müsaitlik Sorgula